try another color:
try another fontsize: 60% 70% 80% 90%
Akdeniz Sağlık
Akdeniz Sağlık Rehberi

antalya

warning: Creating default object from empty value in /home/beyan/domains/beyan.org/public_html/akdeniz/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

TRABZONSPOR ANTALYA'DA

TRABZONSPOR'UN ANTALYA KAMPI SÜRÜYOR
Trabzonspor, Antalya'daki kamp çalışmaların akşam yaptı antrenmanla sürdürdü. 31 Aralık 2010 Cuma 01:11Trabzonspor, Antalya'daki kamp çalışmaların akşam yaptı antrenmanla sürdürdü.

Serik İlçesine bağlı Belek Beldesi'ndeki Gloria Serenity Otel'de kamp yapan Bordo-mavili takım, günün ikinci antrenmanını akşam saatlerinde gerçekleştirdi. Teknik direktör Şenol Güneş yönetiminde gerçekleştirilen antrenmanda futbolcular, ısınma hareketleri ve düz koşunun ardından istasyon çalışması yaptı.

Hasta hak aradı, doktor ’hakkımı helal etmem’ dedi

Antalya’da rehberlik yaptığı sırada aort damarı patlayan ve götürüldüğü özel hastanede ameliyat edilen 55 yaşındaki İbrahim Öz’ün sağ kolu, ameliyattan sonra fonksiyonunu kaybetti.

Kolundaki derin yanığın ameliyat sırasında yanlış cihaz bağlamadan kaynaklandığını belirten Öz, hastane aleyhine Antalya Tüketici Mahkemesi’ne başvurarak çalışamadığı günler için 75 bin liralık tazminat davası açtı.

Ameliyatı yapan Kalp ve Damar Cerrahi Uzmanı Opr. Dr. Tamer Bakalım, "Hastanın yüzde bir yaşama şansı vardı ve tüm riski göze alıp ameliyata girdim. O hastaya hakkımı helál etmiyorum" dedi.

SSK'da İnecek Var.

SSK’ DA İNECEK VAR!

Bir kültürdü SSK, bir hastane, bir kurum, bir dönem ve bir yaşam biçimiydi. Bazen umuttu, bazen de umutların tükendiği yer. Birçok olaya konu, birçok yere isim olan büyük bir markaydı. Taksi şoförü hastane çıkışında arabasının kapısını açmış ürkek ve tedirgin bir sesle “SSK taksi” diye seslenir; taburcu olan hastaya kendisinin de SSK’nın bir parçası olduğunu anlatmaya çalışırdı.

sponsorlu bağlantılar

İçerik yayınları