try another color:
try another fontsize: 60% 70% 80% 90%
Akdeniz Sağlık
Akdeniz Sağlık Rehberi

hastane müdürü

warning: Creating default object from empty value in /home/beyan/domains/beyan.org/public_html/akdeniz/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Hastane Müdürü İbrahim Ethem Alev'den Maliyet Düşürücü Öneriler.

Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastane Müdürü İbrahim Ethem Alev Plansız (Random) Kuruluş İçi Kalite Tetkikleri”nin, kurum ve kuruluşlara kazandıracağı değer ve yararlarını kısaca şöyle anlattı;

"Bu yöntemin en büyük özelliği düzeltici faaliyetlerden çok önleyici faaliyetlere işin gereği önem verecek olmasıdır. Bu maliyetlerin düşürülmesi, işin kontrol altına alınması ve sistemin takibinden kaynaklanan maliyet artırıcı yönlerin rahatça görülecek olmasıdır.

Hastane Müdüründen Beden Dili Uyarıları

ELLERİN VERDİĞİ MESAJLAR

Eller, düşüncelerin ifadesinde en güçlü olan destekleyicilerdir. Tüm yaratıcılığımızı ellerimizle dünyaya yansıtırız. Resmi, heykeli, yemeği ellerimizle yaparız, düşüncelerimizi dünyaya ellerimizle indiririz. İnsanlar genelde dokunarak sahiplenirler, ufacık bir dokunma yüzlerce hoş kelimeden daha etkili olabilir. Elleri takip etmek düşüncelerle alakalı ipuçlarını verecektir.İnsanlar düşüncelerini farkında olmadan ifade edebilirler.Ellerin üç(3) temel konumu vardır; dilenci,diktatör ve tehdit..

Dilenci konumu ; eller rahatlık, istek, yalvarma

HASTANEDE ÖNCELİKLİ OLAN NE?

BIRAKIN ŞİMDİLİK MOZAİK KALSIN!
Cevat AKSAKAL
Hacettepe Üniversitesi Döner Sermaye
İşletmesi Koordinatörü ve Sağlık Hizmetleri
M.Y.O.Öğretim Görevlisi(E)
cevat@hacettepe.edu.tr

BAŞHEKİM VE HASTANE MÜDÜRLERİNİN DİKKATİNE

RESMİ İLAN FİYAT TARİFESİ YAYINLANDI
23 Ocak 2009 CUMA Resmî Gazete Sayı : 27119
BAKANLAR KURULU KARARI
Karar Sayısı : 2008/14569
Resmi ilan fiyatlarının ekli tarifede gösterildiği şekilde tespit edilmesi ve 7/12/2006 tarihli ve 2006/11532 sayılı Kararnamenin yürürlükten kaldırılması; Basın İlan Kurumu Genel Kurulunun teklifi üzerine, 2/1/1961 tarihli ve 195 sayılı Kanunun 39 uncu maddesine göre, Bakanlar Kurulu’nca 3/12/2008 tarihinde kararlaştırılmıştır.

Karar Sayısı : 2008/14569

sponsorlu bağlantılar

İçerik yayınları